Kámen v interiéru – Koupelnové desky

Stejně jako u kuchyňských desek, je i u koupelnových desek důležité, aby svým celkovým vzhledem zapadly do interiéru koupelny a byly ozdobou. Právě u koupelnové desky se totiž v koupelně pohybujeme nejčastěji a to od rána až do večera, v týdnu i o víkendech.
Kromě dokonalého a elegantního vzhledu očekáváme od koupelnové desky také praktičnost a funkčnost. Koupelnové desky vyrobené z přírodního kamene takové vlastnosti nabídnout mohou.
Klíčovým rysem koupelnových desek je čistota a snadná hygienická udržitelnost. Kamenné koupelnové desky jsou z nenasákavých materiálů a tak se nemusíte obávat fleků a poničeného povrchu, pokud na nich zůstane vlhkost. Jedná se o jeden z nejvíce antibakteriálních přírodních povrchů. Zároveň se na nich neusazuje vodní kámen a tak odpadá neustálá potřeba odstraňování vodního kamene. Další výjimečnou vlastností kamenných desek do koupelen je odolnost proti poškrábání a vysoká pevnost.
Zejména ženy ocení poslední vlastnost kamenných koupelnových desek. Jsou odolné proti drtivé většině látek, které se v koupelně objevují, například i proti lakům na nehty. Pro svou vysokou barevnou stálost se nemusíte obávat postupné ani náhlé změny v odstínu vaší koupelny.
K výrobě koupelnové desky se nejčastěji používá vysoce ušlechtilý leštěný mramor, žula nebo travertin.

 

Přidat komentář

Nejnovější články

Katalog firem

Copyright © 2020      FB

Ochrana osobních údajů

Obchodní podmínky

SEO - optimalizace webu

Přihlásit se

Logo star-snippets.com

Notice: Undefined index: kamenictvi-firmy.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 437

Notice: Undefined index: kamenictvi-firmy.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 439